روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۶ مهر
درباره روابط عمومیبرگشت به صفحه اصلیبرگشت به صفحه اصلی سایت دانشگاه
جزئيات نحوه انجام امور اداري و آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي در دوره فاصله گذاري اجتماعي براي مقابله با ويروس كرونا
.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بخشنامه «امور اداري و آموزشي دانشگاه در دوره فاصله گذاري اجتماعي» را به رؤساي دانشگاه آزاد اسلامي استان‌ها و واحدهاي ويژه ابلاغ كرد.
دكتر طهرانچي در اين بخشنامه تأكيد كرده است: با توجه به شيوع ويروس كرونا و مخاطرات متعاقب آن و اهميت حفظ سلامتي اعضاي هيات علمي و كاركنان و دانشجويان عزيز و با توجه به لزوم داير بودن فعاليت‌هاي آموزشي، پژوهشي و اداري در سال جهش توليد و پرهيز از تعطيلي فعاليت‌ها و ضمن تأكيد بر اينكه دانشگاه آزاد اسلامي تابع تصميمات متخذه از سوي ستاد ملي مقابله با كرونا است، موارد ذيل جهت اجرا به تمامي واحدها ابلاغ مي‌شود.
1-عدم حضور در محيط‌هاي كاري به معناي تعطيلي فعاليت‌ها نيست. كليه همكاران به صورت حضور چرخشي، دوركاري، ارائه خدمات بر بستر سامانه‌هاي مجازي و مواردي كه از سوي دانشگاه ابلاغ مي شود، به انجام خدمت در ساعات اداري خواهند پرداخت. بديهي است حضور در محل كار تابع ابلاغيه‌هاي ستاد ملي مقابله با كرونا خواهد بود.
2- تمامي واحدهاي دانشگاهي آمادگي لازم براي ارائه فعاليت‌هاي آموزشي خود تا پايان نيمسال دوم تحصيلي 99-1398 ارتقاء و تثبيت نمايند تا در صورت ادامه روند عدم برگزاري كلاس‌هاي حضوري از سوي ستاد ملي مقابله با كرونا، كلاسهاي درسي نظري به صورت مجازي برقرار و نيمسال تحصيلي فعلي بدون هيچ گونه افت كيفي و با موفقيت پايان يابد. براي ارائه دروس عملي، آزمايشگاهي و كارگاهي با توجه به در پيش بودن تابستان تدابير لازم در موعد مناسب اتخاذ خواهد شد.
3- حضور اعضاي هيأت علمي غير اجرايي از تاريخ 99/1/23 تا زمان اجازه حضور كامل از سوي ستاد ملي مقابله با كرونا، غيرضروري بوده و در مورد اعضاي هيات علمي اجرايي، حضور براساس ضرورت و با مديريت رؤساي واحدهاي دانشگاهي صورت مي‌پذيرد.
4- انجام وظيفه همكاران عضو غيرهيأت علمي واحدهاي دانشگاهي از تاريخ 99/1/23 نيز با حداقل حضور، از طريق انجام دوركاري و بر پايه حداكثر يك سوم حضور و به صورت چرخشي تا زمان عدم تمديد تعطيلي دانشگاه‌ها از سوي ستاد ملي مقابله باكرونا با نظر رؤساي واحدهاي دانشگاهي است.
5- همكاران شاغل در بخش‌ها و قسمت‌هاي مرتبط با حوزه علوم پزشكي و كادر بهداشتي و درماني دانشگاه آزاد اسلامي، از شرايط بند فوق مستثني بوده و تابع تصميمات ابلاغي معاونت علوم پزشكي دانشگاه هستند.
6- همكاران آموزشكده‌ها و مدارس سما، تابع بخشنامه‌هاي دانشگاه، مصوبات ستاد ملي مقابله با كرونا و مقررات و تصميمات وزارت آموزش و پرورش كه از طريق معاونت آموزش‌هاي عمومي و مهارتي ابلاغ مي‌شود، خواهند بود.
7- طبق تصميمات ستاد ملي مقابله با كرونا، سازمان مركزي تا پايان روز چهارشنبه مورخ 99/1/20 تعطيل است و حضور همكاران ستادي از روز شنبه مورخ 99/1/23 نيز بر پايه يك سوم حضور گردشي و استفاده حداكثري از دوركاري همه همكاران و با مديريت معاونت‌ها و مراكز ستادي خواهد بود.
8- به منظور جبران زحمات همكاراني كه در طي مدت تعطيلي دانشگاه‌ها، در چارچوب فعال سازي آموزش‌هاي مجازي و يا پشتيباني خدمات مقابله با كرونا با دانشگاه همكاري داشته‌اند، پرداخت فوق‌العاده اضافه‌كار به نسبت ميزان حضور اعم از فيزيكي و يا دوركاري با نظر رؤساي دانشگاهي استان بلامانع خواهد بود.
9- عدم حضور همكاران غير هيأت علمي تا زمان تعطيلي دانشگاه‌ها كه از سوي ستاد ملي مقابله با كرونا اعلام مي‌شود، موجه تلقي مي‌شود.
10- در طي دوره تعطيلي دانشگاه‌ها، ساعات كاري در حالت حضور فيزيكي تا ساعت 13/30 و در حالت دوركاري مطابق روال عادي تعيين مي‌شود.
11- با توجه به بخشنامه‌هاي ابلاغي و به منظور ايجاد وحدت رويه، كليه كلاسها از روز شنبه مورخ 99/1/16 بايد به صورت برخط برگزار شود.
12- باتوجه به تقويم آموزشي ابلاغي نيمسال دوم تحصيلي99-98 و با عنايت به زمان شروع بحران ناشي از ويروس كرونا، امور ثبت نام تكميلي دانشجويان براي نيمسال دوم تا تاريخ 99/2/1 نهايي شد و پس از آن مورد قبول نيست.
13- امتحان جامع در نيمه دوم تابستان 99 برگزار خواهد شد كه زمان دقيق آن پس از عبور از شرايط بحراني فعلي، متعاقباً اطلاع رساني خواهد شد.
14- مركز فناوري دانشگاه با همكاري معاونت‌هاي موضوعي، اقدام لازم را درخصوص امور مربوط به كميسيون موارد خاص از طريق سامانه به عمل مي‌آورند.
15- در شرايط كنوني، زمان امتحانات مطابق تقويم آموزشي ابلاغي خواهد بود و در صورت هرگونه تغيير، مراتب از سوي سازمان مركزي دانشگاه اعلام مي‌شود. تمامي امتحانات طبق روال گذشته به صورت حضوري خواهد بود.
16- برگزاري جلسات دفاع از پايان نامه كارشناسي ارشد و رساله‌هاي دكتري در شرايط فعلي با توجه به ملاحظات و دستورالعمل‌هاي فاصله گذاري اجتماعي تا پايان فروردين ابلاغ خواهد شد.
انتهاي پيام
1399/01/17
/
تصویر روز
/
گراميداشت هفته دفاع مقدس
/ /
/
ده خبـر پربازدیـد
/
جزئيات دسترسي به سامانه مديريت يكپارچه امور آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي (آموزشيار) اعلام شد
----------------------------------
زمان بندي و راهنماي انتخاب واحد مهرماه 1400
----------------------------------
راهنماي دانشجويان و استادان در كلاس مجازي
----------------------------------
تاريخ برگزاري امتحانات پايان ترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول مشخص شد
----------------------------------
زمان برگزاري امتحانات دانشگاه آزاد اسلامي خوزستان به تعويق افتاد.
----------------------------------
آشنايي با نحوه ورود و انتخاب واحد دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي در سامانه آموزشيار
----------------------------------
ارتباط با پشتيبان سامانه آموزش مجازي
----------------------------------
جزئيات نحوه انجام امور اداري و آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي در دوره فاصله گذاري اجتماعي براي مقابله با ويروس كرونا
----------------------------------
امكان دسترسي 24 ساعته به دروس ضبط شده كلاس مجازي/ به همراه راهنماي دانلود با گوشي
----------------------------------
اطلاعيه: دستورالعمل امتحان مجازي دانشگاه آزاد اسلامي واحد دزفول
----------------------------------
/ /
//
تعداد بازدیدکنندگان امروز 4
تعداد بازدیدکنندگان دیروز 63
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 221757
تعداد کاربران بر خط 24
تعداد کاربران لاگین بر خط 1
جمعهپچسدیش
21.....
9876543
16151413121110
23222120191817
30292827262524
//
/
روابط عمومی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
/
Powered by DorsaPortal